رفتن به محتوای اصلی
x

سالن شيخ بهايي

درباره دانشگاه ميزبان:

دانشگاه صنعتي اصفهان : چهلستون دانش و فناوري

دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی ایران، فعالیت‌های آموزشی خود را در سال 1356 با پذیرش حدود 800 دانشجو در برخی رشته‌های فنی، مهندسی و کشاورزی آغاز نمود و اکنون با گذشت بیش از 40 سال از شروع فعالیت‌های آموزشی، این دانشگاه با 14 دانشکده، 8 پژوهشکده و 25 هسته علمی-پژوهشی، یکی از مراکز مهم آکادمیک ایران به شمار می‌رود،. همجواری با مراکز مهمی نظیر کارخانه ذوب آهن و فولاد و صنایع وابسته به آن‌ها و هم‌چنین مراکز مهم هسته ای کشور، این دانشگاه را در موقعیت استراتژیک دانشگاهی کشور قرار داده است.در حال حاضر بیش از 10000 دانشجو در این دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند.

دانشگاه صنعتی اصفهان با برخورداری از کادر هیات علمی فعال و ممتاز و نیز امکانات استثنایی خود، مفتخر است که آموزش را با بهترین کیفیت و استانداردهای بین المللی ارائه نماید، به طوری که فارغ التحصیلان این دانشگاه با کیفیت ممتاز خویش فرصت‌های بزرگی برای تصدی مشاغل و مسئولیت‌های کلیدی در فضای صنعتی- اقتصادی رو به رشد کشور یافته و در ادامه تحصیلات عالی نیر موفقیت چشمگیری در داخل و خارج از کشور داشته اند.

این دانشگاه، هر ساله مجری رویدادهای مهم ملی و بین المللی در عرصه های مختلف است. وجود زیرساخت ها و امکانات مناسب علمی، آموزشی ، ورزشی و رفاهی، دانشگاه صنعتی اصفهان را در مرکز کشور به عنوان یکی از نمایندگان شایسته وزارت علوم برای رویدادهای مهم کشوری مطرح کرده است.

شایان ذکر است، این دانشگاه در سال 1402، میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور در بخش پسران خواهد بود.

 

تحت نظارت وف ایرانی